Z okazji Dnia Dziecka
wszystkim Dzieciom składam najserdeczniejsze życzenia,
radości, uśmiechu i beztroskiej zabawy.
Niech każdy dzień przynosi Wam nowe przygody,
wspaniałe przyjaźnie oraz wiele powodów do szczęścia.
Życzę Wam odwagi w realizacji marzeń,
rozwijania swoich pasji i odkrywania świata z ciekawością oraz entuzjazmem.
Jesteście przyszłością naszej Małej Ojczyzny,
dlatego niech otaczający Was świat będzie pełen życzliwości,
kolorów i inspiracji, a zdobywane doświadczenia
pomagają Wam osiągać wyznaczone cele.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
Burmistrz Błaszek
Piotr Świderski











